/kurumlar/didim.gov.tr/SONN%20PROTOKOL.doc
 
DİDİM İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
 
 
SIRA NO: 1
 
KAYMAKAM
İskender YÖNDEN 
 
SIRA NO: 2
 
GARNİZON KOMUTANI
Çetin GÜLSEVEN
 
SIRA NO: 3
 
BELEDİYE BAŞKANI
Deniz ATABAY
 
 
SIRA NO: 4
 
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
Mustafa DEDE
 
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ DİDİM MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Yrd. Doç. Battal OĞUZ
 
BARO TEMSİLCİSİ
Ahmet KOÇ  
SIRA NO :5
 
İLÇE KOLLUĞUNUN AMİRLERİ
 
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
Serkan DEMİRCİOĞLU  
İLÇE JANDARMA KOMUTANI
Gürkan KABAKÇI
 
SIRA NO :6
 
HAKİMLER-SAVCILAR
 
HAKİM
Çiğdem ALKILIÇ
 
HAKİM
Yücel KAYMAK
 
HAKİM
Alpay KAHRAMAN
 
HAKİM
Alaattin GÜLÇİN
 
HAKİM
Serkan HARMANKAYA
 
SAVCI
Sinan ALKILIÇ
 
SAVCI
Yunus Feryad SORKUT
 
SAVCI
Fazıl Ahmet ERDİNÇ
 
SAVCI
Mustafa GÜRBÜZ
 
SIRA NO: 6
 
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM’DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLER
 
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ)  İLÇE BAŞKANI
Cenk ÜNLÜ
 
CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) İLÇE BAŞKANI
Gökmen KARATAŞ
 
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Levent İLTER
 
HALKLARIN VE DEMOKRATİK PARTİSİ (HDP) İLÇE BAŞKANI
Fırat GÜNEŞ
 
SIRA NO: 7
 
YÜKSEK OKUL MÜDÜR YARDIMCILARI
 
DİDİM MYO MÜDÜR YARDIMCISI
Metin POLAT
 
DİDİM MYO MÜDÜR YARDIMCISI
Evrim KAMACI
 
SIRA NO: 7
 
BAKANLAR KURULU KARARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ MÜDÜRLERİ
 
BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI MENSUPLARI
 
İLÇE MÜFTÜSÜ
Ahat TAŞCI
 
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI MENSUBU
 
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRÜ
Hacer SOLĞUN
 
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI MENSUBU
 
İLÇE SGK MÜDÜRÜ V.
Adem YILDIRIM
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
TAPU SİCİL MÜDÜRÜ
Filiz ATALAY
 
İLÇE KADASTRO BİRİMİ
Sadık YILDIRIM
 
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MENSUBU
 
AYDEM ELEKTRİK ŞEFİ
Oğuzhan ALTINÇÖP
 
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MENSUBU
 
İLÇE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜR
Hüseyin ULUSOY
 
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MENSUBU
 
İLÇE TARIM MÜDÜR V.
Hasan Özgür YILDIRIMER   
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
İLÇE GÖÇ İDARESİ GRUP BAŞKANI V.
Ferhat HARMANKAYA
 
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
Suat ERDOĞAN
 
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜR V.
Erdinç DİNÇER  
TCSG 21 BOT KOMUTANLIĞI
Erkan ÖZBEK
 
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MENSUPLARIÜLTÜR
 
MİLET MÜZE MÜDÜRÜ
Hasibe AKAT
 
TURİZM DANIŞMA BİRİM SORUMLUSU
Ali YELER
 
MALİYE BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
MAL MÜDÜRÜ
Cenap KARDOĞAN
 
 
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ
Aziz SARI
 
MİLLİ EMLAK MÜDÜRÜ
İrfan DAĞTEKİN
 
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MENSUBU
 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
Emrah TURGUT  
SAĞLIK BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ
Dr. Veysel KILIÇ
 
TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞKANI
Dr. Mehmet ÖNCEL
 
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI MENSUPLARI
 
PTT MÜDÜR V.
Özer SUSAMIŞ
 
TELEKOM AMİRİ
Halil ARISAN
 
SIRA NO: 8
 
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ, KİT ÜST YÖNETİCİLERİ
 
T.C. ZİRAAT BANKASI  MÜDÜRÜ
Ferhat Fahri HAMEŞ
 
T.C. HALK BANKASI MÜDÜRÜ
Binnur DURMUŞ
 
T.C. VAKIIFBANK MÜDÜRÜ
Mustafa ÖZPINAR
 
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜ
Asım DELİCE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SIRA NO: 9
 
T.B.M.M.’DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLIKLARI
 
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Varol KURT
 
DEMOKRATİK GELİŞİM PARTİSİ
Hasan BİLGİÇ
 
DEMOKRAT PARTİ İLÇE BAŞKANI
Günay TIKKIN
 
DEMOKRATİK SOL PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Telat YENİPAZAR
 
DOPRU YOL PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Sevgi GÜRÇAY
 
EMEK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Kazım TEMİZ
 
GENÇ PARTİ İLÇE BAŞKANI
Doğan DEMİREL
 
HÜR DAVA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Kürşat ESEN
 
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Erdal YAĞANLIBAŞ
 
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Kemal KILIÇ
 
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Atilla PINARBAŞI
 
SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Mehmet PEÇEN
 
VATAN PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Bülent BOYER
 
SIRA NO: 10
 
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ö. Ercan ATASOY
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Erdal BAYLAN
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
İbrahim ERAY
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Salih BANKOĞLU
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Sevinç KARATAŞ
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ali ÇAĞLAR
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ahmet YILMAZ
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Hasan YAVUZ
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Hatice GENÇAY
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Sinan CEYHAN
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Seda SARIBAŞ
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Murat PARMAKSIZ
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Maşallah SUBAŞI
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Şakir SARUHAN
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Cemal ENGİL
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ali BAKAY
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Salih YARMACI
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Onur ÇAĞLAR
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Aydan AŞIK TURGUT
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ragıp IŞIK
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Özgür MAKASÇIOĞLU
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Nuh Ali YILMAZ
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Vedat EGE
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Celalettin EROL
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mustafa KIRAY
 
SIRA NO: 11
 
MESLEKİ KURULUŞLAR VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞU TEMSİLCİLERİ
 
ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIĞI
Yaşar PEKTAŞOĞLU
 
ECZACILAR ODASI BAŞKANI
Cenk ÜNLÜ
 
ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI
Tarık UYGUN
 
TİCARET ODASI MECLİS BAŞKANI
Hilmi YILDIRIM
 
TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Şaban ÜSTÜNDAĞ
 
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
Bahattin GÖKDEMİR
 
DİDİM GAZETECİLER CEMİYETİ DERNEĞİ
Ergün KORKMAZ
 
SIRA NO: 12
 
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
 
AKBANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Serdar ŞEN
 
DENİZBANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Hilmi Volkan ATEŞ
 
FİNANSBANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Serdal GÖK
 
GARANTİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Vedat ORHUN
 
HSBC ŞUBE MÜDÜRÜ
Evren ÜNVER
 
T. İŞ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Ömer AKSOY
 
TÜRK EKONOMİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Seda ÇAKMAK
 
YAPI KREDİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Sumru KILAVUZ
 
SIRA NO: 13
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
 
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ AKBÜK ŞUBESİ BAŞKANI
Ayşe ŞENSES
 
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ DİDİM ŞUBESİ BAŞKANI
Türker BACAKSIZ
 
TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ DİDİM ŞUBESİ BAŞKANI
Necmi AYHAN
 
TÜRK HAVA KURUMU DERNEĞİ DİDİM ŞUBESİ BAŞKANI
Ali TIKKIN
 
TÜK KIZILAYI DERNEĞİ DİDİM ŞUBESİ BAŞKANI
Dr. M. Veysel KILIÇ
 
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ DİDİM ŞUBESİ BAŞKANI
Deniz BAYLAN
 
 
MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ DİDİM TEMSİLCİLİĞİ
Sefer TATAR
 
 
 
 
 
 
Not:Meydana gelen isim ve ünvan değişikliklerinin, eksiklik veya yanlışlıkların, İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü’nün faksına ivedilikle bildirilmesi (256) 811 37 26    08/03/2016
 
 
 
 
 
 
Efeler Mahallesi Akdeniz Caddesi No:109 Posta Kodu: 09270 Didim /AYDIN
Telefon:0(256) 811 37 25 Fax:0(0256) 811 37 26